fbpx

Технологія PON

З 2023 року наша компанія здійснює підключення приватних будинків, квартир, офісів виключно за технологією PON. Дана технологія енергонезалежна, що дозволяє кінцевому клієнту отримати доступ до мережі Інтернет за відсутності електроенергії та під час блекауту.

Діючі абоненти, які підключені витою парою, можуть замовити перепідключення на оптоволокно за технологією PON. Перепідключення оплачується як нове підключення до мережі.

Стандарт PON


   Підключення 1200 грн
   Витрати = підключення + тариф
   Швидкість за вибраним тарифом
   Безлімітний трафік

"Стандарт" є одним з популярних типів підключення. Оплачуєте вартість підключення, вибираєте тарифний план та користуєтеся послугами помісячно, без передоплат та обов'язкових платежів.


1200 грн

+ тариф Підключити

Аванс 2800


   Підключення 0 грн
   Початкові витрати 2800 грн
   Швидкість 100 Мбіт/с
   Безлімітний трафік

Витрати на Ваше підключення до мережі ми беремо на себе за умови внесення авансового платежу у розмірі 2800 грн за 365 днів послуг доступу до мережі Інтернет при підключенні.


2800 грн

/ рік Підключити

Деталі

Деталі підключення до нашої мережі представлені у вигляді питання-відповідь.

Як швидко мене підключать?

Терміни підключення до 14 робочих днів, за наявності технічної можливості, в інших випадках терміни визначаються провайдером. Підключення відбувається у порядку живої черги.

Где можно заключить договор ?

Де можна укласти договір?

Коли і як оплатити підключення?

Оплата підключення здійснюється після підключення шляхом поповнення особистого рахунку абонента будь-яким доступним способом.

Wi-Fi роутер входить у вартість підключення?

Wi-Fi роутер це абонентський пристрій такий же як комп'ютер або телевізор, у стандартну вартість підключення не входить, але можна замовити у нас, дод. витрати 1000 грн модель TP-LINK TL-WR841N, майстри встановлять у момент підключення.

Яку модель Wi-Fi роутера вибрати?

Непогано зарекомендували себе роутери Wi-Fi TP-LINK, наприклад модель TL-WR841N. Але підійде практично будь-який Wi-Fi роутер стандарту Ethernet за вашим бюджетом

Заявка інтернет-провайдеру

captcha